Uspjeh naše učenice na državnom natjecanju učenika u obrazovnom sektoru Promet i logistika

Autor: Željana Giljanović, 5. 4. 2017.

U organizaciji Agencije za strukovno obrazovanje i obrazovanje odraslih ASOO od 28. do 30. ožujka 2017. godine u turističkom naselju Solaris, Šibenik održano je 20. Državno natjecanje učenika u obrazovnom sektoru promet i logistika. Pedesetak učenika iz cijele Hrvatske odmjerilo je znanje u područjima tehničar cestovnog prometa, tehničar za željeznički promet, zrakoplovni prometnik, tehničar PT prometa, tehničar za poštanske i financijske usluge, tehničar za logistiku i špediciju, vozač motornog vozila i pomorski nautičar. Ove godine domaćin je bila Zrakoplovna tehnička škola Rudolfa Perešina.

U području poštanskog prometa natjecatelji su se natjecali kroz više disciplina: kompjutorska daktilografija, provjera stručno-teoretskih znanja i njihove primjene te izrade i prezentacije samostalnog rada. Nastavna područja: Poštanski promet, Telekomunikacijski promet i Novčano poslovanje. Našu školu predstavljala je učenica 4C1 razreda Deana Tolić uz pratnju mentora profesora Nenada Papeša. Naša Deana osvojila je PRVO mjesto i postala „zlatna“ u sektoru poštanskog prometa te joj čestitamo na izvrsnom uspjehu i predstavljanju naše škole.

23.07.2019. 18:02
INFO Uspostava mrezne povezanosti – Brodsko-posavska zupanija – 23.07.2019.
Postovani korisnici, Danas, 23.07.2019. oko 15:42 sati, ponovno je uspostavljena mrezna povezanost CARNET cvorista u Slavonskom Brodu. Prema informacijama koje je CARNET NOC dobio od pruzatelja usluge Odasiljaci i veze ... The post INFO Uspostava mrezne povezanosti – Brodsko-posavska zupanija – 23.07.2019. appeared first on CARNET .

23.07.2019. 12:02
HITNO Prekid mrezne povezanosti – Brodsko-posavska zupanija – 23.07.2019.
Postovani korisnici, Danas, 23.07.2019. oko 08:47 sati, uslijed problema na vezi Slavonski Brod – Zagreb pruzatelja usluge Odasiljaci i veze d.o.o. doslo je do prekida mrezne povezanosti CARNET cvorista u ... The post HITNO Prekid mrezne povezanosti – Brodsko-posavska zupanija – 23.07.2019. appeared first on CARNET .