Erasmus+ projekt za mlade: Free your mind

Poštanska i telekomunikacijska škola će  provesti Erasmus+ projekt za mlade Agencije za mobilnost i projekte EU u kojem će sudjelovati 40 učenika iz Hrvatske, Njemačke, Rumunjske i Poljske zajedno s voditeljima.

Naziv projekta ​je Free Your Mind, a cilj mu je podići svijest o utjecaju moderne tehnologije na stvaranje predrasuda i širenje diskriminacije prema marginaliziranim skupinama te staviti u fokus neformalne načine učenja. Radionice će se održavati krajem lipnja.

Deset učenika naše škole moći će sudjelovati u ovom projektu razvijajući komunikacijske vještine, a po završetku projekta učenici će dobiti Youthpass certifikate, što je potvrda o sudjelovanju namijenjena mladima koja se, kao potvrda razvoja vještina osobnog i socijalnog razvoja, može priložiti prilikom prijave za posao.

objavio: Željana Giljanović   datum: 31. 5. 2019.

• Ministarstvo znanost...
 • NCVVO