*** Poštanskoj i telekomunikacijskoj školi dodijeljena Erasmus akreditacija! ***

Početkom ove školske godine Agencija za mobilnost i EU programe objavila je natječaj Europske komisije za dodjelu Erasmus akreditacija u području obrazovanja odraslih, strukovnog obrazovanja i osposobljavanja te odgoja i općeg obrazovanja za novo programsko razdoblje 2021.-2027. godine.

Naša škola se prijavila na natječaj za dvije Erasmus akreditacije – u području strukovnog obrazovanja i osposobljavanja te odgoja i općeg obrazovanja – i ovih dana nas je jako razveselila vijest da su obje naše prijave ocijenjene uspješnima.

Erasmus akreditacija omogućit će školi stabilan izvor sredstava kroz pojednostavljeni pristup izvorima financiranja projekata iz Ključne aktivnosti 1. Projekti KA1 pružaju mogućnost za mobilnosti učenika i nastavnog osoblja u svrhu učenja i profesionalnog i osobnog razvoja i kao takvi predstavljaju veliku priliku za stjecanje novih znanja i iskustava tijekom boravka u zemljama Europske unije.

Priloženi dokumenti:
erasmus-akreditacija-brosura.pdf (2.15 MB)

objavio: Željana Giljanović   datum: 22. 2. 2021.