Projekt 2021-1-HR01-KA121-SCH-000008349

Projekt 2021-1-HR01-KA121-SCH-000008349 drugi je KA1 projekt naše škole u području odgoja i općeg obrazovanja, ali prvi koji provodimo u sklopu Erasmus akreditacije iz područja odgoja i općeg obrazovanja koja je početkom 2021. godine dodijeljena našoj školi za programsko razdoblje od 2021.-2027. godine.

Ovim projektom želimo omogućiti stručno usavršavanje i profesionalni razvoj petero nastavnika općeobrazovnih predmeta.
Nastavnici će u zemljama EU pohađati strukturirane tečajeve vezano za uporabu informacijsko-komunikacijske tehnologije u nastavi, poticanje kritičkog mišljenja, suradničkog učenja i međukulturalnog razumijevanja te usavršavanja jezičnih kompetencija, a sve u cilju ostvarivanja ciljeva koji su dio Erasmus plana i strategije internacionalizacije škole.

Projekt se financira sredstvima Europske unije preko programa Erasmus+.

objavio: Željana Giljanović   datum: 12. 3. 2022.

• Ministarstvo znanost...
 • NCVVO