Poziv učenicima na sudjelovanje na mobilnostima VR Science Lab - Rumunjska i Češka

Dragi učenici,

Pozivamo vas da se prijavite za sudjelovanje u projektnim aktivnostima vezanima za dvije preostale mobilnosti u Rumunjskoj i Češkoj u okviru Erasmus+ KA2 projekta VR Science Lab 2019-1-CZ01-KA229-061116_5.

Mobilnost u Rumunjskoj će se održati od 16.5.-20.5.2022., a u Češkoj od 6.6.-10.6.2022.

Za sudjelovanje na mobilnostima mogu se prijaviti učenici 2., 3.  4. razreda.

Kriteriji koji će se primjenjivati kod odabira učenika su:

1. relevantna znanja i vještine (iz predmeta fizika, programiranje – procjena predmetnih nastavnika) – maksimalno 10 bodova

2. motivacija učenika (na temelju motivacijskog pisma) – maksimalno 10

3. poznavanje engleskog jezika (procjena predmetnih nastavnika) – maksimalno 10 bodova

Potrebna dokumentacija:

1. Popunjen i potpisan obrazac iskaza interesa za sudjelovanje u projektu

2. Popunjen i potpisan obrazac suglasnosti roditelja/skrbnika

3. Motivacijsko pismo (slobodna forma) s obrazloženjem zašto se prijavljujete za sudjelovanje

Prilikom popunjavanja prijave učenici su dužni napisati zaporku zbog objave rezultata odabira na službenoj web stranici škole u skladu s odredbama Zakona o provedbi Opće uredbe o zaštiti osobnih podataka (NN 42/18). Zaporka mora biti ista na obrascu za iskazivanje interesa i motivacijskom pismu, učenik je osmišljava sam i treba se sastojati od 3 znamenke i jedne riječi.

Prijave sa ostalom dokumentacijom treba dostaviti u elektroničkom obliku do 15h 15.04. 2022. godine na email: erasmusprojekti.pts@gmail.com. Potrebni obrasci su u nastavku obavijesti.

objavio: Marko Vujnović   datum: 12. 4. 2022.