preskoči na sadržaj
 

Ravnatelj 

mr. sc. Zlatko Sviben

Pedagog 

Natalija Čanaki, prof.

Knjižničar

Vlatka Buneta, prof.

Voditelji smjena               

                 

Marko Vujnović, prof. -  voditelj smjera računalstva i telekomunikacija  

Ivan Aragović, prof. - voditelj smjera PT prometa

Ispitni koordinator                 

Dijana Šprem Frković, prof.

Voditelj
obrazovanja odraslih

Jasna Sušac-Peičić, prof. 

Voditelji
praktične nastave:

Maja Tabak, prof. - voditelj praktične nastave PT prometa            
Petar Trlajić, prof. - voditelj praktične nastave telekomunikacija i računalstva              

            

 

Administrativno – tehnička  služba

Vuković, Dijana

tajnik

Lušo, Klaudija

voditelj računovodstva

Cvek, Vanda

administrativni radnik

Ćuruvija, Miro

ložač centralnog grijanja; stručnjak zaštite na radu i zaštite od požara

Čeh, Mirjana

spremačica

Ritoša, Vesna

spremačica

Mikša,Ljiljana    

 

spremačica

 

Popis profesora u šk. god.  2021./2022.

R.B.

Prezime i ime

Predmet

  1.  

Andrijašević, Martin

tjelesna i zdravstvena kultura

  1.  

Aragović, Ivan

tjelesna i zdravstvena kultura

  1.  

Bastijanić, Tamara

psihološke osnove komunikacije

  1.  

Bagić, Gordana

hrvatski jezik

  1.  

Borovac, Antonija

fizika

  1.  

Brzak, Krunoslav

strukovni predmeti PT prometa

  1.  

Bugarin, Iva

novčano poslovanje

  1.  

Cilar, Miroslav

vjeronauk

  1.  

Cvjetojević, Žarko

elektrotehnička grupa predmeta

  1.  

Deranja, Mirela

fizika

  1.  

Drenški, Mario

elektrotehnička grupa predmeta

  1.  

Ferić Vedrana

elektrotehnička grupa predmeta

  1.  

Filipčić Jolić, Rafaela

njemački jezik i hrvatski jezik

  1.  

Flanjak, Juraj

praktična nastava i radioničke vježbe

  1.  

Giljanović, Željana

elektrotehnička grupa predmeta

  1.  

Hrenar Gostrec, Sanja

povijest

  1.  

Janković Katarina

etika

  1.  

Jurin, Drago

radioničke vježbe

  1.  

Kirin, Miroslav

engleski jezik

  1.  

Klepac, Višnja

geografija

  1.  

Kovačićek, Martina

fizika

  1.  

Krka, Ivan

strukovni predmeti PT prometa

  1.  

Krka, Kristina (zamjena Horvat, Maja)

matematika

  1.  

Lozo Herceg, Maja

hrvatski jezik

  1.  

Mačković, Stjepko

radioničke vježbe

  1.  

Marić, Ana

biologija

  1.  

Marić, Maja

politika i gospodarstvo

  1.  

Marinković, Andrea

elektrotehnička grupa predmeta

 

Mihaljević, Ivan

elektrotehnička grupa predmeta
  1.  

Papeš, Nenad

praktična nastava PT prometa

  1.  

Piršić, Ivana

hrvatski jezik

  1.  

Pranjić, Jelena

njemački jezik

  1.  

Radić Ružičić, Ana

matematika

  1.  

Rakamarić, Zlatko

elektrotehnička grupa predmeta

  1.  

Sekulović Mihajlović, Svjetlana

elektrotehnička grupa predmeta

  1.  

Sušac-Peičić, Jasna

matematika

  1.  

Suton, Vedran

povijest

  1.  

Svalina, Katarina

engleski jezik

  1.  

Šafran, Željko

elektrotehnička grupa predmeta, laboratorijske vježbe

  1.  

Šćepanović, Zaga

matematika

  1.  

Šprem Frković, Dijana

engleski jezik

  1.  

Štefan, Zlatko

tehničko crtanje i radioničke vježbe

  1.  

Tabak, Maja

praktična nastava PT prometa

  1.  

Thavenet, Nenad

strukovni predmeti PT prometa

  1.  

Tretnjak, Lana

kemija

  1.  

Trlajić, Petar

elektrotehnička grupa predmeta

  1.  

Turkalj, Maja

tjelesna i zdravstvena kultura

  1.  

Vistrička, Zvonimir

elektrotehnička grupa predmeta

  1.  

Vujnović, Marko

elektrotehnička grupa predmeta

  1.  

Zrinjan, Snježana

hrvatski jezik

  1.  
Živković, Nikola fizika

 

 


 

Korisni linkovi
Korisni linkovi
 • Ministarstvo znanost...
 • NCVVO
 • ASOO
 • AZOO
 • EMA
 • Završni rad
 • Erasmus+ projekti


Facebook

Podijeli s prijateljima

Oglasna ploča

Vijesti iz CARNet-a

Arhiva dokumenata




preskoči na navigaciju