Privremeni rezultati natječaja za sudjelovanje u Erasmus+ projektu 2023-1-HR01-KA121-VET-000123740 (Portugal)

Dragi učenici/učenice,
u priloženoj tablici Rezultati nalaze se privremeni rezultati natječaja za sudjelovanje u odobrenom projektu u sklopu Erasmus+ programa tj. mobilnosti (stručnoj praksi) u sklopu akreditacije u trajanju od 2 tjedna u veljači 2024. godine u Bragi, Portugal.

Na privremene rezultate natječaja učenici mogu podnijeti žalbu do 20. studenog 2023. u 12:00. Žalba se može odnositi samo na vlastite bodove i učenik se ne može žaliti na bodove  koji su dodijeljeni drugim učenicima. Učenici žalbu na rezultate natječaja trebaju podnijeti u pisanom obliku koristeći se priloženim Obrascem za žalbu koji treba poslati na e-mail
andrea.a.marinkovic@gmail.com. Odgovor na žalbu biti će dostavljen u roku 3 dana od dana isteka roka za žalbu.

Ukoliko želite dobiti na uvid bodovnu listu, najavite se ranije na e-mail
andrea.a.marinkovic@gmail.com ili kod koordinatorice projekta, prof. Andree Belić.
Konačni rezultati biti će objavljeni na oglasnoj ploči u školi i mrežnoj stranici škole 24. studenog 2023. godine.

Odabranim učenicima želimo puno uspjeha u obavljanju stručne prakse. Svim kandidatima zahvaljujemo na iskazanom interesu, prijavama i motivaciji.

U Zagrebu, 15. studeni 2023.

Projektna koordinatorica, Andrea Belić

Priloženi dokumenti:
Privremeni_rezultati.docx (16.70 KB)

objavio: Žarko Cvjetojević   datum: 15. 11. 2023.