Obavijest o početku nastavne godine 2017./18.

Autor: Željana Giljanović, 26. 8. 2017.

Nastava u novoj školskoj godini počinje 4. rujna 2017.

Toga dana učenici u školu dolaze prema sljedećem rasporedu:

- U 8 sati: Tehničari za telekomunikacije (svi A razredi), te 2. i 4. razredi Tehničara za računalstvo (2B i 4B)

- U 14 sati: Tehničari poštanskog prometa (svi C razredi), te 1. i 3. razredi Tehničara za računalstvo (1B i 3B)

Nakon sata razredne zajednice nastava se nastavlja prema rasporedu koji ćete dobiti od razrednika.

Popis učenika prvih razreda bit će istaknut na ulazu u školu te na školskoj web-stranici.

Učenici drugih, trećih i četvrtih razreda prvi dan nastave trebaju razrednicima predati  kopiju uplatnice o uplati naknade za povećane troškove obrazovanja u iznosu od 100,00 KN.

Primjer ispunjene uplatnice nalazi se u priloženom dokumentu.

Priloženi dokumenti:
Primjer_ispunjene_uplatnice.docx (455.33 KB)

15.06.2018. 14:43
Objavljena "Nacionalna taksonomija računalno-sigurnosnih incidenata"
U okviru provedbe projekta GrowCERT izrađena je “Nacionalna taksonomija računalno-sigurnosnih incidenata” nastala temeljem  Akcijskog plana za provedbu Nacionalne strategije kibernetičke sigurnosti .

14.06.2018. 23:54
Uklonjene poteškoće u radu e-Dnevnik aplikacije za učenike
U četvrtak, 14. lipnja 2018. godine, u kasnim večernjim satima uočene su nepravilnosti u radu e-Dnevnik aplikacije za učenike. CARNET je tijekom noći poduzeo sve radnje na uklanjanju poteškoća s pristupom e-Dnevnik aplikaciji koje su uočene kod dijela korisnika sustava ocjene.skole.hr  te je u ranim jutarnjim satima uspostavljena puna funkcionalnost e-Dnevnik aplikacije za učenike.