Obavijest o početku nastavne godine 2017./18.

Nastava u novoj školskoj godini počinje 4. rujna 2017.

Toga dana učenici u školu dolaze prema sljedećem rasporedu:

- U 8 sati: Tehničari za telekomunikacije (svi A razredi), te 2. i 4. razredi Tehničara za računalstvo (2B i 4B)

- U 14 sati: Tehničari poštanskog prometa (svi C razredi), te 1. i 3. razredi Tehničara za računalstvo (1B i 3B)

Nakon sata razredne zajednice nastava se nastavlja prema rasporedu koji ćete dobiti od razrednika.

Popis učenika prvih razreda bit će istaknut na ulazu u školu te na školskoj web-stranici.

Učenici drugih, trećih i četvrtih razreda prvi dan nastave trebaju razrednicima predati  kopiju uplatnice o uplati naknade za povećane troškove obrazovanja u iznosu od 100,00 KN.

Primjer ispunjene uplatnice nalazi se u priloženom dokumentu.

Priloženi dokumenti:
Primjer_ispunjene_uplatnice.docx (455.33 KB)

objavio: Željana Giljanović   datum: 26. 8. 2017.

22.09.2017. 09:29
Webinar: The Complete Beginner’s Guide to Interactive Student Notebooks
U četvrtak, 28. rujna 2017. godine od 19 do 20 sati Hrvatsko udruženje profesora engleskog u suradnji s CARNetom održat će webinar pod nazivom The Complete Beginner’s Guide to Interactive Student Notebooks. Webinar je prvenstveno namijenjen učiteljima i nastavnicima engleskog jezika, ali i učiteljima i nastavnicima drugih predmeta koji bi htjeli promijeniti praksu korištenja uobičajenih bilježnica u svojoj nastavi.

21.09.2017. 13:47
CARNet potpisao ugovor za izradu 72 e-lektire
Hrvatska akademska i istraživačka mreža – CARNet u sklopu nacionalnog pilot projekta „e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola“ potpisala je Ugovor o nabavi usluge izrade 72 e-lektire. Ugovor je potpisan s dobavljačem Bulaja naklada d.o.o., a potpisali su ga ravnatelj CARNeta Goran Kezunović i direktor Bulaja naklade d.o.o. Zvonimir Bulaja.

• MZOS
 • ASOO