Brošura HŽ-a o opasnostima u blizini željeznice

Autor: Željana Giljanović, 9. 3. 2018.

Dragi učenici i roditelji,

zbog nedavnih tragičnih događaja, HŽ Infrastruktura je izradila brošuru u kojoj upozoravaju na sve opasnosti koje postoje u blizini pružne mreže i na željezničkoj infrastrukturi.

Pozivamo Vas da izdvojite malo svog vremena i proučite brošuru u prilogu.

Priloženi dokumenti:
Brosura.pdf (665.04 KB)

02.07.2018. 10:31
Ministarstvo znanosti i obrazovanja, CARNET i UNESCO surađuju u pripremi Strategije digitalne zrelosti škola
U sklopu provedbe projekta „e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola (pilot projekt)“ u Zagrebu se, od 2. do 4. srpnja 2018. godine, održava posljednja radionica Povjerenstva za izradu Strategije digitalne zrelosti škola. Radionicu organizira Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET kao nositelj pilot projekta e-Škole, u suradnji s Ministarstvom znanosti i obrazovanja te stručnjacima iz UNESCO-a.

02.07.2018. 09:43
Webinar: Život Engleskog jezika u Školi za život
Ministarstvo znanosti i obrazovanja, u suradnji s Hrvatskom akademskom i istraživačkom mrežom - CARNET i i Hrvatskim udruženjem profesora engleskog, organizira webinar pod nazivom Život Engleskog jezika u Školi za Život. Webinar će se održati u ponedjeljak, 9. srpnja 2018. godine od 20 do 21 sat.