Ponosni na uspjehe naših bivših učenika: Renato Josipović

Renato Josipović

Igrač GNK Dinama i naš učenik, koji je 2020. god. maturirao smjer Tehničar poštanskog prometa.

Od ljeta je na posudbi u Slovenskom prvoligaškom klubu NK Bravo. Trenutno se klub nalazi na četvrtom mjestu tablice i prvi put u povijesti kluba igra polufinale Slovenskog kupa!

„Ljubljančani imajo Supermana!“ – pisale su slovenske novine nakon što je Renato obranio čak četiri jedanaesterca u četvrtfinalu Slovenskog kupa u kojem je Bravo izbacio aktualnog prvaka države Muru.

Kako je sve izgledalo i gdje sebe vidi u budućnosti možete pročitati na sljedećem linku: https://sportske.jutarnji.hr/sn/nogomet/nogomet-mix/hrvat-nakon-4-obranjena-penala-proglasen-supermanom-u-sloveniji-pa-nije-ovo-dinamo-ja-provociram-15114498 ;

Video isječke obranjenih jedanaesteraca pogledajte ovdje:

objavio: Marko Vujnović   datum: 14. 2. 2022.